V této kategorii jsou zahrnuty stránky o komerčních a výrobních aktivitách, budování, směně a přeměně komodit, službách a finančních zdrojích, které se vztahují k dané oblasti, regionu či městu.

kategorie 1

Další informace: 2

Altamire Č.Budějovice s.r.o.
Tryskání, pískování, nátěry, nástřiky a metalizace (šopování). Certifikace v oboru koroze a protikorozní ochrany a služby korozního inženýra. ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 9001:2001.
APU.cz
Tvorba webových stránek pro živnostníky a menší podnikatele. Propagace a reklama na českém internetu.
Autoškola Holba
Rodinná autoškola s tradicí již od roku 2007 s profesionálním a individuálním přístupem k žákům. Výuka řidičských oprávnění pro skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E.
Beton Hronek s.r.o.
Výroba a transport betonové směsi, betonových tvárnic, cihel, komínovek, stropních nosníků, stropních vložek, obrubníků, dlaždic, plotových dílců, odvodňovacích žlabů a dalších dílců z betonu.
Compact CB
Servis a prodej kancelářské a telekomunikační techniky (tiskárny, kopírky, faxy, skartovací stroje, mobilní telefony, telefonní ústředny, bezdrátové telefony, domovní videotelefony, psací stroje, etiketovací kleště a další). Repasování náplní do tiskáren, prodej příslušenství.
contia.cz
Hliníkové nájezdy a rampy, plastové a hliníkové boxy, hliníkové žebříky, schůdky a lešení.
DE LUXE s. r. o.
Potisk a výroba klubových, magnetických a čipových plastových karet.
Deratizace Měšťan
Provádění deratizace, dezinsekce, dezinfekce, likvidace veškerého hmyzu, štěnic, blech, sametek. Úklidy půdních prostorů, likvidace dřevních škůdců plynováním.
DK střechy, David Krejčí
Nabízí kompletní provedení střech „na klíč“ včetně opravy a renovace střech a střešních dřevěných konstrukcí. Certifikované montáže střešních oken, montáže klempířských prvků a okapových systémů.
Elektroservis Krauskopf
Opravy praček, myček, sporáků a dalších domácích spotřebičů. Servis značek: Fagor, Edesa, Candy, Hoover, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Ariston, De Dietrich.
František Kölbl
Kamenictví a kamenosochařství - pomníky, nápisy, opaxitové desky, parapety, kuchyňské a koupelnové desky.
HADICE - PRYŽE - HOJDÁNEK
E-shop zaměřený na prodej hadic průmyslových a odsávacích, příslušenství k hadicím, pryžové desky a podlahové gumy.
Hostinec u medvěda Ratiboř
Hospůdka blízko Chyšek a turistické oblasti Toulava. Venkovní posezení, možnost přespání v původním špejcharu a wifi připojení k internetu.
Indicator CZ s.r.o.
Distribuce výrobků pro automobily a servis pneumatik.
Kadeřnictví UNiKUM
Kadeřnické je určeno všem bez rozdílu věku, kteří nic nevzdávají a stále se snaží hledat nové cesty.
Kompletní servis vozidel
Pneuservis a autoservis. Zapůjčení náhradního vozidla. Měření emisí. Ruční mytí vozidel. Prodej a kompletní servis pneumatik.
Kulhánek - Mařík, s r.o.
Byla založena v roce 1992 a a specializuje se na provádění dopravních, inženýrských a pozemních staveb. Pro tuto činnost je vybavena vlastními dopravními i mechanizačními prostředky.
Labyrint
Prodej společenských her, hlavolamů, deskových, hracích a sběratelských karetních her.
Likvidace škod s.r.o.
Komplexní likvidace pojistných událostí. Služby, formuláře a návody.
Malířství Ženíšek
Malířské a natěračské práce všeho druhu. Například malování bytových a nebytových prostorů, nátěry fasád a střech, ale také stěrkování, lazurování či antické zeminy.
Modrý dveře
Restaurace s jinou atmosférou i hudbou. Nabízené pokrmy a nápoje, koncerty a galerie.
Myspace.cz
Analýza cílových skupin, trhu a konkurence. Návrhy datové struktury, systémů, grafiky a designu. Realizace reklamních prezentací, prezentačních a prodejních systémů, reklamních kampaní. Marketingové služby, správa a propagace webu.
Pavel Mego
Zhotovení izolačního skla, lepení zrcadel, vitráží a akvárií. Kompletní opracování skla na míru dle požadavků zákazníka.
Petr Škoda, s.r.o.
Ukázky prací a možnosti řešení interiérů a fasád, tipy na vhodný výběr barvy a stylu malování.
Profesionální úklid
Pravidelný úklid domácností, kanceláří, lékařských praxí a společných prostorů bytových domů. Služby obsahují úklid, mytí oken, žehlení prádla, obstarání nákupu a vše ostatní, co s úklidem souvisí.
Přírodní kosmetika, drogerie a ostatní přírodní prostředky
Přírodní kosmetika, ekologická drogerie, zdravá výživa, přírodní vitamíny, Bachovy esence (Bachovky), byliny, přírodní mýdla a svíčky, ušní a tělové svíce, vykuřovadla a vonné tyčinky, alternativní medicína.
Stavebniny PRODOMOS s.r.o.
Nejlevnější stavební materiály (tepelné izolace včetně polystyrénu, sádrokartony, odvodnění a další) s rozvozem po celé České republice a Slovensku.
Vachta s.r.o.
Projekty na rodinný a bytový dům a ostatní druhy staveb. Stavební dozor (stavbyvedoucí), správa nemovitostí. Jihočeský kraj včetně České Budějovice.
Velké Skaliny
Stylová retro restaurace na náměstí. Tradiční česká i mezinárodní kuchyně, menu, hudba a večerní akce.
Výstaviště České Budějovice
Pozvánky na akce a externí realizace, informace pro vystavovatele a obchodní partnery.
[Mozilla Letter O]
Editor kategorie:
edwardo
Poslední změna:
únor 2, 2017 at 20:18:29 UTC
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference